Znamy zwycięzców ORLEN Lang Team Race w Augustowie!

To było piękne ściganie z iście sportową atmosferą i oprawą z Tour de Pologne! Poznaliśmy już zwycięzców wyścigu ORLEN Lang Team Race w Augustowie, którzy wrócili do domu z satysfakcją i cennymi nagrodami. 

W ten weekend województwo Podlaskie było sportową stolicą sportu zawodowego i amatorskiego. Równocześnie z imprezą rangi UCI – ORLEN Wyścig Narodów, zorganizowano wyścig dla amatorów kolarstwa, którzy mogli się sprawdzić na trasie ORLEN Lang Team Race w Augustowie i poczuć się jak zawodowcy, którzy kilkadziesiąt minut wcześniej ścigali się po podlaskich szosach.

– Od wielu lat obserwujemy w Polsce boom na kolarstwo. Co raz więcej osób sięga po rower, aby tak zadbać o swoje zdrowie. Jednak, czasami to nie wystarcza bo w amatorach budzi się potrzeba rywalizacji! I właśnie dla nich organizujemy ten wyścig. Jest to okazja do ścigania się z innymi w pięknych okolicznościach przyrody. Województwo podlaskie to rejon jeszcze nieodkryty, dlatego cieszę się, że dzięki naszej imprezie możemy promować ten piękny region.

WYNIKI ORLEN LANG TEAM RACE 

Tradycyjnie już, dla kolarzy były do wyboru dwa dystanse. Maxi oraz Mini, na które zapisało się ponad ćwierć tysiąca osób. Dla najlepszych przygotowano cenne nagrody. Zestaw produktów 4F Fuel, Capri-Sun, a także nagrody finansowe sięgające 500 złotych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy nie tylko wygrali, ale także wzięli udział w wyścigu. Już za tydzień zapraszamy Was do Bytowa na wielki finał cyklu ORLEN Lang Team Race.

ZAPISY BYTÓW