Wystartuj w ORLEN Tour de Pologne Amatorów i wygraj niesamowitą nagrodę!

W tym roku Tour de Pologne wspólnie z miejscowością Madonna di Campiglio przygotowali dla startujących w wyścigu ORLEN Tour de Pologne Amatorów coś niesamowitego. Jeśli kiedykolwiek marzyliście o pobycie we włoskich Alpach, teraz to marzenie może się spełnić!
Dla zwyciężczyni i zwycięzcy tegorocznego ORLEN Tour de Pologne Amatorów w kategorii OPEN, czeka nagroda w postaci podwójnego zaproszenia na 6-dniowy pobyt w 4* hotelu w Madonna di Campiglio w sezonie zimowym 2022/23 (z wyłączeniem okresu 24.12.2022-8.01.2023) lub letnim 2023 z wyżywieniem oraz 5-dniowy karnet narciarski w Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta! Ten włoski region jest uwielbianą lokalizacją przez wszystkich fanów jazdy na nartach.
Położona pomiędzy Dolomitami Brenta i lodowcami Adamello-Presanella, Madonna di Campiglio jest miejscem, które od zawsze łączyły z Polską szczególne więzi. Więź, która z biegiem lat uległa wzmocnieniu, zarówno dzięki miłości polskich turystów do gór w Trentino, jak i wydarzeniom, które zapisały się w jej historii. Wystarczy wspomnieć, że w 1984 roku papież Karol Wojtyła zjechał na nartach na wysokość ponad trzech tysięcy metrów na lodowiec Adamello, aby uczcić pamięć poległych w wojnie. Była to szczególna okazja, którą powtórzył w 1988 roku, odprawiając mszę na ołtarzu zbudowanym na pamiątkę jego pierwszej wizyty.
Jest to też wyjątkowe miejsce dla Czesława Langa – Kiedy myślę o Madonna di Campiglio, zawsze przypominam sobie ten etap Giro d’Italia z 1985 roku, kiedy byłem pomocą dla Saronniego i po upadku przy prędkości około 80 km na godzinę, dojechałem do mety i pomogłem mojemu kapitanowi wygrać. To był niesamowity dzień dla mnie i wielki sukces dla drużyny Del Tongo.
 
Zapisu na wyścig można dokonać TUTAJ.