Wyczerpany limit zawodników na ORLEN Lang Team Race w Bytowie

W najbliższą niedzielę, 20 września, odbędą się zawody z cyklu ORLEN Lang Team Race w Bytowie. Informujemy, że limit zawodników na te zawody został wyczerpany, co oznacza, że nie będzie możliwości zapisania się lub opłacenia startu na miejscu w Biurze Zawodów. Wyścig rozpocznie się o godzinie 11 (dystans Mini; dystans Maxi – 11:30), a ustawianie w sektorach już od godziny 10:30.

Bytów to druga w tym sezonie okazja dla kolarzy amatorów do rywalizacji w ORLEN Lang Team Race. Przed tygodniem byliśmy świadkami pasjonującej rywalizacji w Rzeszowie, tym razem będziemy się ścigać w rodzinnych stronach Czesława Langa. Bytów i okolice to nie tylko bardzo malownicze i turystycznie atrakcyjne regiony, ale także znakomite tereny do kolarskiej rywalizacji. – Cieszę się, że coraz więcej Polaków jeździ na rowerze, trenuje i walczy w zawodach. Wspólnie z PKN ORLEN stworzyliśmy cykl ORLEN Lang Team Race, aby umożliwić wszystkim miłośnikom rowerów rywalizację w profesjonalnych warunkach i oprawie rodem z Tour de Pologne. Dla mnie wyścig w Bytowie jest szczególny, bo są to moje rodzinne tereny i mam do nich ogromny sentyment – powiedział Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team.

ORLEN Lang Team Race w Bytowie zostanie rozegrany zostanie rozegrany na dwóch dystansach – MINI o długości 27 km i MAXI – 93 km.
Numery startowe można odbierać w sobotę od 17 do 19 w Biurze Zawodów przy ulicy Mickiewicza 13. Biuro będzie działało także w niedzielę od 8 do 10.30. Wyścig odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa wynikających z obostrzeń związanych z pandemią. Uczestnicy będą zobowiązani do noszenia maseczek oraz zachowania dystansu podczas zgłoszeń w biurze zawodów, podczas dojścia na miejsce startu i we wszystkich obszarach wyznaczonych przez organizatora. Kolarze powinni unikać bezpośrednich kontaktów przy powitaniu i podziękowaniu za wspólny wyścig, a po zakończeniu jazdy będą zobowiązani do bezzwłocznego opuszczenia strefy mety.