Uruchamiamy zapisy na ORLEN Tour de Pologne Amatorów

Nie czekamy, zaczynamy! – mówi Czesław Lang. Dyrektor generalny firmy Lang Team otwiera zapisy na ORLEN Tour de Pologne Amatorów.

Uznaliśmy, że skoro wszystko jest dopięte na ostatni guzik, to nie ma na co czekać, a warto dać ludziom możliwość zapisania się już teraz. Wiem, że chętnych jest sporo, pokazują to wszystkie kolejne edycje – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest PKN ORLEN.

Wyścig, który stał się już kultowy dla fanów kolarstwa szosowego, kolejny raz odbędzie się w Arłamowie. – Z takimi partnerami jak Hotel Arłamów pracuje się znakomicie. Mówię nie tylko w swoim imieniu, ale także uczestników – dodaje Czesław Lang. ORLEN Tour de Pologne Amatorów kolejny raz będzie też Memoriałem Ryszarda Szurkowskiego, a w 2022 roku na pięknych szosach w Bieszczadach spotkamy się 31 lipca. – Nie szukaliśmy zmian, bo słyszałem w zasadzie same dobre słowa o tym, co przygotowaliśmy ostatnim razem. I bardzo się cieszę, bo sam jestem zakochany w tym rejonie. Zresztą, tamtędy przejedzie też następna edycja Tour de Pologne UCI World Tour. Amatorzy kolejny raz poczują się jak zawodowcy. A to nie koniec atrakcji, w 2022 roku pojawi się opcja grawerowania na medalu imienia, nazwiska, uzyskanego czasu uczestnika. Będzie też możliwość kupienia pakietu startowego z dostarczeniem go pod wskazany adres – mówi Czesław Lang.