ORLEN Lang Team Race wyróżniony na Bike Trade Show

To był weekend rowerowych atrakcji w Gdańsku. W sobotę i niedzielę wszyscy miłośnicy dwóch kółek mogli odwiedzić Bike Trade Show. Nie mogło tam zabraknąć Lang Team i ORLEN Lang Team Race, które otrzymało specjalne wyróżnienie dla Najatrakcyjniejszego Stoiska Bike Trade Show 2020!

Organizowana przez Międzynarodowe Targi Gdańskie impreza Bike Trade Show odbyła się w sobotę i niedzielę w AmberExpo. To wydarzenie skierowane do osób aktywnych sportowo, pasjonujących się różnymi odmianami kolarstwa, a także początkujących rowerzystów. Impreza ma na celu promocję marek, produktów i usług – zarówno wśród przedstawicieli branży, jak i wszystkich osób zainteresowanych tematyką. Intencją organizatorów jest popularyzacja mody na rowerowy styl życia, a w tym roku dodatkowym cel to wsparcie rehabilitacji Ryszarda Szurkowskiego.

Podczas Bike Trade Show zaprezentowany został także nowy cykl wyścigów szosowych dla amatorów Orlen Lang Team Race. W specjalnej strefie pojawiły się trenażery, na których wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił w otoczeniu prawdziwych gwiazd. I nie chodzi tylko o możliwość wirtualnej rywalizacji z rekordowym czasem Czesława Langa. W Gdańsku pojawiły się bowiem takie gwiazdy jak Lech Piasecki, mistrz świata i zwycięzca Wyścigu Pokoju, Henryk Charucki oraz Tadeusz Mytnik – zwycięzcy Tour de Pologne. Wszyscy przekonywali o tym, że aktywność rowerowa to jeden z najlepszych sposobów na zachowanie doskonałej formy. Sami są zresztą znakomitymi przykładami.

Na stoisku można było też dokonywać zapisów na Orlen Lang Team Race. Tegoroczny cykl składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich będzie słynny już ORLEN Tour de Pologne Amatorów, który odbędzie się 10 lipca w Bukowinie Tatrzańskiej. Drugi odbędzie się 29 sierpnia w Rzeszowie i będzie imprezą towarzyszącą ORLEN Wyścigowi Narodów. Finałowy wyścig zostanie rozegrany w Bytowie 20 września na trasach wytyczonych przez Czesława Langa. Zapisy ciągle trwają, a ponieważ szykują się wielkie emocje, zachęcamy do zapisów internetowych na langteamrace.pl.