ORLEN Lang Team Race w Augustowie

Obok tego wydarzenia nie da się przejść obojętnie. Szczególnie, jeśli mowa o fanie kolarstwa, który lubi spędzać dużo czasu na rowerze. A skoro tak, to warto sprawdzić formę i zmierzyć z rywalami i własnymi słabościami. I właśnie ORLEN Lang Team Race to wydarzenie, w którym warto wziąć udział.

– Całkiem niedawno żyliśmy emocjami związanymi z Tour de Pologne i ORLEN Tour de Pologne Amatorów, który był pierwszą częścią naszego cyklu ORLEN Lang Team Race. A teraz czas na drugą, która odbędzie się 10 września w Augustowie. Znam trasę, znam widoki i wiem z całym przekonaniem, że warto tam być i wziąć udział w tej imprezie – mówi dyrektor generalny Lang Team Czesław Lang. Przy okazji ORLEN Lang Team Race będzie można podziwiać także wschodzące gwiazdy światowego peletonu przy okazji ORLEN Wyścigu Narodów. Co ciekawe, trasa jest zupełnie nowa, a pokonają ją amatorzy i młodzi zawodowcy.

ORLEN Lang Team Race to wyjątkowe wydarzenie z oprawą znaną z Tour de Pologne. Informacje przekazują największe polskie media. – Od lat chcemy popularyzować kolarstwo i zachęcać do zwiększenia aktywności fizycznej, a jednocześnie promować najpiękniejsze miasta i regiony Polski. Chcemy, żeby każdy startujący mógł się poczuć, jak zawodowy kolarz – mówi Czesław Lang.

Wyścig w Augustowie to druga z trzech imprez zaplanowanych w ramach cyklu. ORLEN Lang Team Race odbędzie się także 17 września w Bytowie.