ORLEN Lang Team Race w Arłamowie!

Trwają intensywne przygotowania do sezonu kolarskiego w 2023 roku. Ostatni weekend maja będzie prawdziwie kolarskim świętem. 

W Hotelu Arłamów odbyło się spotkanie dotyczące organizacji wyścigu dla amatorów z cyklu ORLEN Lang Team Race oraz ORLEN Wyścig Narodów należącego do Pucharu Narodów UCI U23. 

Już dziś możemy ogłosić, że 27 maja w Arłamowie odbędzie się wyścig ORLEN Lang Team Race na sprawdzonej, interwałowej trasie położonej w malowniczych Bieszczadach. Będzie to pierwsza impreza z trzech wyścigów cyklu dla amatorów organizowanego przez Lang Team. 

– Jestem bardzo szczęśliwy, że już po raz 3 z rzędu będziemy mogli zaoferować amatorom piękną trasę w tych okolicach. Arłamów to nasze sprawdzone miejsce, z którym od kilku sezonów wspaniale nam się współpracuje. W 2023 roku zorganizujemy tutaj dwie imprezy. 27 maja będą ścigać się tutaj amatorzy w ramach ORLEN Lang Team Race.  – zapowiada wicemistrz olimpijski z Moskwy, Czesław Lang.

Dzień później 28 maja na terenie Hotelu Arłamów odbędzie się finał etapowego wyścigu ORLEN Wyścig Narodów, który należy do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. 

Zapisy na wszystkie amatorskie wyścigi organizowane przez Lang Team rozpoczną się na początku grudnia.