Odbiory pakietów startowych na podstawie kodu QR w Hotelu Arłamów

Już niebawem kolejna edycja ORLEN Lang Team Race. 18 maja przy Hotelu ARŁAMÓW wystartuje pierwszy wyścig sezonu 2024!

Zgłoszeń i opłat internetowych można dokonywać do dnia 15.05.2024 (środa poprzedzająca imprezę włącznie). Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Rywalizacja w Arłamowie otworzy cykl wyścigów dla amatorów organizowanych przez Lang Team w 2024 roku, których Sponsorem Tytularnym jest ORLEN:

 1. etap: 18.05 (sobota) ORLEN Lang Team Race – HOTEL ARŁAMÓW
 2. etap: 11.08 (niedziela) ORLEN Tour de Pologne Amatorów – HOTEL GOŁĘBIEWSKI KARPACZ
 3. etap: 21.09 (sobota) ORLEN Lang Team Race – BYTÓW

 

Informujemy o procedurze odbiorów pakietów i numerów startowych w Biurze Zawodów.

 1. Po odbiór pakietu startowego zawodnicy zgłaszają się osobiście.
 2. Aby dokonać weryfikacji i odebrać pakiet startowy, należy w Biurze Zawodów przy stanowisku weryfikacji okazać kod QR.
 3. Kody QR zostaną wysłane na numer telefonu, a także na adres e-mail, podane podczas rejestracji, nie wcześniej niż 4 dni przed dniem wyścigu. Kody mogą być wysłane wyłącznie na numery telefonów zarejestrowane w polskich sieciach komórkowych. Zawodnicy nieposiadający numeru w polskiej sieci otrzymają kod wyłącznie na adres e-mail.
 4. Uznawane będą zarówno kody okazane na urządzeniach elektronicznych, jak i wydrukowane.
 5. W przypadku wątpliwości co do tożsamości zawodnika odbierającego pakiet lub poprawności jego zgłoszenia, zawodnik zostanie skierowany do stanowiska „Centrum pomocy/Help desk” w celu dokładnej weryfikacji zgłoszenia.
 6. W przypadku, gdy zawodnik nie otrzymał kodu lub ma problem z jego odebraniem/otwarciem, przed odbiorem pakietu powinien znać swój numer startowy oraz przygotować dowód tożsamości.
 7. W celu dokonania korekty zgłoszenia, należy zgłosić to podczas odbioru pakietu startowego.

 

Biuro Zawodów ORLEN Lang Team Race w Hotelu ARŁAMÓW:

 • piątek 17.05.2024 w godz. 13:00 – 20:00
 • sobota 18.05.2024 w godz. 08:00 – 09:30

 

 

UWAGA! Prosimy również zwrócić uwagę na poprawne zamocowanie numerów startowych, poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia. Na numerze startowym na rower znajduje się chip pomiaru czasu, prosimy go nie odrywać oraz uważać przy montowaniu.

Dzień po pierwszym wyścigu – 19 maja na terenie Hotelu ARŁAMÓW odbędzie się finał ORLEN Wyścigu Narodów, który należy do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23.