Nowy termin ORLEN Lang Team Race w Rzeszowie

ORLEN Lang Team Race w Rzeszowie odbędzie się w sobotę 12 września. Przesunięcie terminu spowodowane jest nową datą ORLEN Wyścigu Narodów, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 12-13 września.

Pierwotnie zawody w Rzeszowie były zaplanowane na ostatni weekend sierpnia. Jednak w związku z pandemią koronawirusa cały kalendarz tegorocznych wyścigów został zmieniony. Stąd nowa, wrześniowa data. Niezmiennie do wyboru pozostają dwa dystanse – Mini o długości 54 kilometrów oraz Maxi o długości 81 kilometrów. Oba będą rozgrywane na 27-kilometrowej rundzie ze startem i metą w al. Cieplińskiego w Rzeszowie.

ORLEN Lang Team Race będzie rozgrywany z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Uczestnicy będą zobowiązani do noszenia maseczek oraz zachowania dystansu podczas zgłoszeń w Biurze Zawodów, podczas dojścia na miejsce startu i we wszystkich obszarach wyznaczonych przez Organizatora. Kolarze powinni unikać bezpośrednich kontaktów przy powitaniu i podziękowaniu za wspólny wyścig, a po zakończeniu jazdy będą zobowiązani do bezzwłocznego opuszczenia strefy mety.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w ORLEN Lang Team Race w Rzeszowie 12 września. Ci, który zapisali się do startu, a w nowym terminie nie będą mogli rywalizować, będą mogli otrzymać zwrot opłaty startowej.