Nadchodzi wielki finał ORLEN Lang Team Race

Byliśmy w Białymstoku i Arłamowie, a teraz czas na Bytów. ORLEN Lang Team Race odbędzie się tam 25 września.

ORLEN Lang Team Race to kolarski wyścig dla amatorów, który ma na celu popularyzację kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocję najpiękniejszych zakątków Polski. Tu nic nie jest przypadkowe, bo startujący mogą liczyć na starannie dobrane trasy, scenografię z Tour de Pologne i atmosferę, która pozwala poczuć się jak zawodowiec.

Tegoroczna edycja ORLEN Lang Team Race to trzy wyścigi. Dwa, w Białymstoku i Arłamowie, już za nami. Teraz czas na wielki finał w Bytowie. Miejscu wyjątkowym dla twórcy tej imprezy Czesława Langa. – Kaszuby to moje miejsce na ziemi. Stamtąd ruszyłem w wielki świat, a teraz staramy się z całym zespołem tworzyć tutaj wspaniałe rzeczy. Takie, jak właśnie ORLEN Lang Team Race – mówi dyrektor generalny firmy Lang Team Czesław Lang.

Na uczestników czekają dwie trasy – Mini, która liczy 29 kilometrów i Maxi, czyli 93 kilometry do pokonania. – Znam te tereny, są fantastyczne pod każdym względem. Jest się gdzie zmęczyć, ale i zobaczyć niezwykłe miejsca. I to w tym wszystkich chodzi, bo tak widzimy ideę kolarstwa. Tego zawodowego i amatorskiego – podkreśla wicemistrz olimpijski z Moskwy.

Wyścig w Bytowie odbędzie się 25 września, a biuro wyścigu będzie czynne także dzień wcześniej. Zapisy trwają na langteamrace.pl.