Hotel Gołębiewski partnerem ORLEN Tour de Pologne Amatorów

Karpacz to historyczne miejsce w historii Tour de Pologne, a Hotel Gołębiewski w tym pięknym mieście jest znakomitym miejscem dla wszystkich, także dla kolarzy, więc cieszę się z naszej współpracy – mówi dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang. 

Dokładnie 30 lipca 2023 roku Hotel Gołębiewski będzie opanowany przez kolarzy, bo to tutaj zostanie przygotowana baza dla wszystkich uczestników kultowego ORLEN Tour de Pologne Amatorów. W obiekcie będzie zlokalizowane biuro zawodów gdzie uczestnicy odbiorą swoje pakiety startowe. W Hotelu Gołębiewski odbędzie się także start wyścigu, skąd amatorzy wyruszą na trasę z metą na Orlinku. Czesław Lang i Lang Team, razem z partnerem, czyli Hotelem Gołębiewski, przygotowali kompleksową imprezę, podczas której każdy uczestnik będzie mógł czuć się zaopiekowany, jak zawodowiec.

Cieszymy się, że kolarze ORLEN Tour de Pologne Amatorów będą przemierzać drogi Karpacza i okolic, a Hotel Gołębiewski będzie miał przyjemność drugi raz współorganizować sportowe wydarzenie tak wysokiej rangi. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte przy organizacji Tour de Pologne w 2012 r. da wymierne efekty w tym roku – powiedziała Dorota Lachowicz, dyrektor hotelu Gołębiewski.– Kolarze amatorzy będą mieli w Karpaczu do pokonania 79-kilometrową trasę. Każdy uczestnik odbierze pamiątkowy medal, a najlepsi zdobędą także znakomite nagrody. ORLEN Tour de Pologne Amatorów przez ponad dekadę wypracował sobie pozycję wydarzenia kultowego, które dla wielu jest obowiązkową pozycją w kalendarzu – dodał wicemistrz olimpijski z Moskwy.

W 2023 roku ORLEN Tour de Pologne Amatorów będzie wchodził w cykl ORLEN Lang Team Race, więc w Karpaczu można zdobywać punkty do klasyfikacji generalnej. A zapisy już trwają, wszystkie szczegóły można znaleźć na naszej stronie w zakładce „wyścig”.  Zapisy na wszystkie imprezy cyklu na www.langteamrace.pl