Fitness Authority® i Vitarade® partnerem ORLEN Lang Team Race

Fitness Authority® i Vitarade® partnerem ORLEN Lang Team Race

– Takie momenty zawsze są wyjątkowe. Bardzo się cieszę, że Firma Fitness Authority® wraz z marką Vitarade® jest znowu z nami, jako partner ORLEN Lang Team Race i ORLEN Tour de Pologne Amatorów – potwierdza dyrektor generalny Lang Team Czesław Lang.

Przed nami niezwykły rok, który przyniesie mnóstwo kolarskich emocji, cieszymy się, że możemy towarzyszyć kolarzom organizując ORLEN Lang Team Race. W tym roku zaplanowano trzy etapy tej niezwykłej imprezy, w której kolarze-amatorzy mogą poczuć się jak zawodowcy. Znakomicie przygotowane trasy, profesjonalna  obsługa, najlepsze wsparcie suplementacyjne i opieka medialna to niewątpliwe atuty cyklu. Tak będzie 27 maja w bieszczadzkim Hotelu Arłamów oraz 16 września w Bytowie, a także 30 lipca w Karpaczu podczas kultowego ORLEN Tour de PologneAmatorów.

– Dziś mogę ogłosić, że partnerem tych wspaniałych wydarzeń będzie Fitness Authority® z marką Vitarade®, z którą już kilkakrotnie współpracowaliśmy i bardzo się cieszę, że możemy po raz kolejny wspólnie wspierać kolarzy– mówi Czesław Lang.

– Bardzo nam miło, że możemy powrócić do współpracy i wspierać zawodników naszymi suplementami. Przede wszystkim produktami marki Vitarade® stworzonej dla sportów wytrzymałościowych, w nowej odsłonie, opartymi o zestaw trzech opatentowanych składników: Vitargo®, Enduracarb® oraz Aquamin® – mówi dyrektor operacyjna Fitness Authority Paulina Lubczyńska.

Warto podkreślić, że Fitness Authority® zapewni uczestnikom pakiety startowe, nagrody dla zwycięzców oraz koszulki i czapeczki dla ekipy technicznej.