100 dni do startu ORLEN Tour de Pologne Amatorów

Dokładnie za 100 dni amatorzy wyjadą z Hotelu Arłamów na drogi województwa podkarpackiego, walczyć o zwycięstwo w prestiżowym wyścigu na 75 kilometrowej trasie.  Będzie to okazja do podziwiania pięknych zakątków Podkarpacia.

W tym roku dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika przewidziano wyjątkową nagrodę – zaproszenie do Madonna di Campiglio wraz z osobą towarzyszącą, na 6 dniowy pobyt w hotelu 4* oraz SkiPass.

W ostatnich dniach pokazaliśmy także projekt medalu pamiątkowego, który otrzyma w swoim pakiecie każdy zawodnik zapisany na wyścig. Ukończenie wyścigu daje niesamowitą satysfakcję. Dlatego warto zachować swój wynik w postaci grawerunku na medalu. Personalizacja medalu, będzie odbywać się w specjalnych punktach w pobliżu mety wyścigu. Usługę, można opłacić w trakcie rejestracji w cenie 20 PLN lub na miejscu w dniu zawodów. Przypominamy, że osoby, które zakupiły pakiet VIP, grawer medalu mają w cenie swojego pakietu.

Niezdecydowanych, serdecznie zapraszamy do udziału w wyścigu. Będzie to okazja na spotkanie znajomych, poznanie innych fanów kolarstwa, ale przede wszystkim na zmierzenie się z samym sobą na odcinku trasy, którą pokonują zawodowi kolarze.  Zapisy i informacje o pakietach, znajdziecie tutaj.