Idea Lang Team Race

Lang Team Race to szosowe wyścigi kolarskie dla amatorów w zawodowej oprawie. Główną ideą jest popularyzacja kolarstwa, zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja najpiękniejszych miast i regionów Polski.

NAJBLIŻSZA EDYCJA LANG TEAM RACE 2018: GDAŃSK

Takie miasto jak Gdańsk jest tylko jedno. Inne mogą być tylko podobne. Niedawno był centrum wydarzeń, które zmieniły bieg historii Europy. Sierpień roku 1980, strajk w Stoczni Gdańskiej, któremu przewodził Lech Wałęsa i powstanie Solidarności. To właśnie te wydarzenia dały ogromny impuls ruchom wolnościowym na całym świecie i pozwoliły uwierzyć, że niemożliwe jest możliwe. Wolność „od”: zła, opresji, strachu staje się dziś wolnością „do”: spełniania marzeń, kreatywności, odwagi, lepszego życia. To miasto osadzone w historii, ale żyjące teraźniejszością i śmiało patrzące w przyszłość.

Nagrody

Najlepsi kolarze we wszystkich kategoriach wiekowych mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. W puli nagród są koszulki kolarskie Quest, produkty firmy Vitarade, opony CST, zegarki Festina, akcesoria Harfa-Harryson.
null

Koszulki kolarskie QUEST

null

Zestawy produktów VITARADE

null

Opony CST