Paweł Drab (Rycerze Rolanda Maciejewski Team) oraz Magdalena Kizerwetter-Świda (JB Rowery) zwyciężyli na dystansie MINI podczas inaugurujących sezon zawodów szosowych Lang Team Race.

Startujący na dystansie Mini mieli do pokonania 46 kilometrów. Trasa prowadziła na południe od Wilanowa, a w okolicach Konstancina peleton pokonywał rundę. Płaska trasa i dobra pogoda sprzyjała zawodnikom, którzy osiągnęli imponujące tempo. Zwycięzca pedałował ze średnią prędkością prawie 41 km/h. Paweł Drab okazał się zdecydowanie najlepszy – na mecie osiągnął wynik 1:07:24. Jarosław Grajewski z Nadarzyna, który zajął drugie miejsce był o ponad 40 sekund wolniejszy. Trzecie miejsce zajął Zbigniew Kubicki (STREFASPORTU.PL MW INVEST). Wśród pań różnice były dużo mniejsze, bo zwyciężczyni przyjechała na metę zaledwie sekundę szybciej niż druga Anna Rząsowska (AirBike Team) oraz trzecia Monika Skóra (Naszosie Team).